Урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 28.09.2021 13:45

28 вересня 2021 року у приміщенні Олексіївської публічної бібліотеки відбувся захід присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.

Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов, вітаючи працівників бібліотечної справи з професійним святом, відмітив, що бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь та відзначив кращих працівників подяками за плідну працю, професіоналізм та відданість обраній професії та побажав бібліотекарям здоров’я, творчого натхнення, цілеспрямованості, доброзичливого ставлення читачів, родинного затишку та благополуччя.

Також зі словами привітання виступили заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олексіївської сільської ради Тетяна Кєбєдова.