Виїзний прийом заступника сільського голови

Дата: 27.09.2021 17:21

27 вересня 2021 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова  здійснила виїзний прийом громадян Верхньобишкинського, Киселівського, Михайлівського та Слобідського старостинських округів.

Мешканці старостинських округів звернулися з питань щодо:

• надання соціальних послуг на платній та безоплатній основах ЦНСП Олексіївської сільської ради;
  • приєднання Верхньобишкинського старостинського округу до Киселівського старостинського округу;
  • можливості зміни графіку руху соціального автобуса в с.Верхній Бишкин;
  • неякісних телекомунікаційних послуг АТ "Укртелеком" мешканцям с.Верхній Бишкин;
  • процесу надання матеріальної допомоги;
  • перейменування однієї з вулиць с.Михайлівка на вул. імені Баралюк В.К.

Під час виїзного прийому заступником сільського голови було надано роз'яснення щодо вирішення порушених питань.