19 вересня – Всенародний День Батька

Дата: 19.09.2021 15:36

Шановні чоловіки!

Олексіївська сільська рада вітає вас зі Всенародним Днем Батька!

Чи можливо дати чіткі визначення і характеристики ролі батька для сім’ї, рідних і близьких, для держави і суспільства в цілому? Важко сказати. Швидше за все у кожному конкретному випадку вони будуть зовсім різні, проте всі ці можливі формулювання буде об’єднувати одна абсолютно чітка риса - любов і відповідальність.

Тож бажаємо вам бути завжди мужніми і сильними, мудрими та щирими, добрими й надійними, щоб ваші діти та дружини пишалися та цінували Вас.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ