17 вересня – День працівників цивільного захисту України

Дата: 17.09.2021 08:19

Шановні працівники цивільного захисту!

Олексіївська сільська рада вітає вас із професійним святом – Днем рятівника.

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства та життя людей від вогню та стихії.

Нехай ваша відданість справі, відвага, готовність завжди прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення у вашій благородній і гуманній справі.

Бажаємо усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та якомога менше тривожних викликів.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ