Співпраця з партнерами

Дата: 13.09.2021 14:43

11 вересня 2021 року Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Руденко взяли участь в офіційному заході з нагоди 65 річниці заснування газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» - провідного підприємства з видобутку природного газу та у святкуванні професійного свята працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Після заходів святкування відбулась робоча зустріч Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяни Руденко з директором ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Андрієм Охотніковим та заступником директора ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Євгенієм Барановим.

На зустрічі обговорювалась реалізація спільних соціальних проєктів на території Олексіївської сільської територіальної громади в 2021-2022 роках.

=Будуємо майбутнє разом=