12 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 10.09.2021 15:07

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Олексіївська сільська рада висловлює свою повагу і надсилає привітання всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з нагоди професійного свята!

Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – запорука успішної перебудови економіки України, її енергетичної незалежності та національної безпеки.

Професії нафтовика та газовика високо цінуються у суспільстві і вимагають неабиякого професіоналізму, самовідданості та витримки. Отже бажаємо вам натхнення, творчого оптимізму, професійних успіхів та нових трудових звершень! Нехай свято подарує вам радість та гордість за обраний вами життєвий шлях!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ