11 вересня - День фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2021 15:06

Шановні жителі громади!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави.

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту неможливе здоров’я людей.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Нехай для кожного жителя нашої громади фізкультура та спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Бажаємо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ