Черговий матч чемпіонату Лозівського району з футболу

Дата: 07.09.2021 09:53

5 вересня 2021 року відбувся черговий матч чемпіонату Лозівського району з футболу. «Колос» с.Троїцьке Олексіївської сільської ради приймав на своєму полі «Родіну» з Єлизаветівки, команду сильну, по футбольному вперту та амбітну. Гра видалася дуже нервовою та тримала у напрузі численних вболівальників до самого фінального свистка. Наша команда першою пропустила, але зуміла переломити хід поєдинка та отримала дуже важливу перемогу з рахунком 3-1. За нашу команду голи забивали  Олексій Волобуєв (двічі) та Антон Гранкін. Вітаємо наших земляків з перемогою!

Футбольний клуб «Колос» дякує за підтримку Олексіївському сільському голові Анатолію Страхову, директору ТОВ «АГРО-ЮА» Андрію Овчаренку, приватному підприємцю Валерію Митрохіну та запрошує до співпраці інших меценатів.

Наступний матч наша команда проведе на стадіоні Троїцького ліцею 12 вересня 2021 року, до нас завітає лідер чемпіонату «Жотневі зорі» з с.Роздолля. Початок гри о 10.00.

Запрошуємо всіх шанувальників футболу підтримати нашу команду!