Відеоконференція Служби у справах дітей Олексіївської сільської ради

Дата: 03.09.2021 14:27

03 вересня 2021 року провідний спеціаліст Служби у справах дітей Олексіївської сільської ради прийняла участь у відео конференції, яка була організована Службою у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.

Під час відео конференції розглядалось питання щодо вступу в дію постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 р. № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною».

Постанова набрала чинності з дня її опублікування та затвердила:

- порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя;

- порядок виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуги патронату над дитиною;

- типовий договір про патронат над дитиною;

- зразковий договір про умови запровадження та організацію функціонування послуги патронату над дитиною, що надаватиметься сім’єю патронатного вихователя.Фото без опису