29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 08:57

Шановні мешканці громади!

Сьогодні  Олексіївська сільська рада разом з усією країною вшановує пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Загиблим військовослужбовцям і учасникам добровольчих формувань велика шана, честь і хвала! Нехай більше нікого не торкнеться гіркота втрати рідних і близьких людей.

Тож давайте разом з усією країною вшануємо пам’ять всіх загиблих загальнодержавною хвилиною мовчання сьогодні о 10.00 годині.

З повагою, Олексіївський сільський голова                             Анатолій СТРАХОВ