24 серпня - День Незалежності України!

Дата: 20.08.2021 15:12

Шановні мешканці громади!

Олексіївська сільська рада щиро вітає вас з  Днем незалежності України!

24 серпня – особлива дата для українського народу. Вона вінчає одвічне прагнення українців до незалежності, державності, право самим обирати свою долю.

30 років потому розпочалася історія нашої Батьківщини, як суверенної і незалежної держави. Проголошення акту Незалежності України було першим кроком до політичної, соціальної, економічної самостійності. Того пам’ятного року було доведено, що на карті світу є така країна – Україна. Від всіх нас зараз залежить гідне майбутнє наших дітей, онуків, всього майбутнього покоління. Ми впевненні, що всім нам вистачить терпіння, наснаги, працелюбності і поваги до своєї країни, для знаходження вірних засобів у подоланні загальних проблем.

В цей святковий день бажаємо щастя і добробуту кожній родині, нехай ваші оселі завжди будуть оплотом сімейної радості, миру, здоров’я та злагоди!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                                                       Анатолій СТРАХОВ