Урочистий захід до Дня Незалежності України та Державного прапора України

Дата: 20.08.2021 14:39

20 серпня 2021 року в с.Олексіївка відбулися урочистості до 30-ї річниці Незалежності України, Дня Державного прапору України, на якому були присутні заступники сільського голови, працівники сільської ради, та мешканці с.Олексіївка.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Руденко привітала всіх присутніх з 30- ю річницею Незалежності України, та Днем Державного прапора України, саме  ці  дати  нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь та побажала здоров`я, добробуту, завжди жити та дотримуватись законів нашої держави.