19 серпня - День пасічника!

Дата: 19.08.2021 09:36

Шановні добродії!

Олексіївська сільська рада вітає всіх пасічників нашої громади з Днем пасічника!

Зовсім недаремно з’явився в календарі професійних свят України День пасічника. Мед, як ласощі, даровані самою природою, наділений її силою та корисними властивостями, грає велику роль в оздоровленні організму людини. За духмяний золотавий нектар скаже велике спасибі нашим пасічникам кожна людина, яка хоч одного разу впевнилася у великих лікувальних здібностях цього продукту. Не кажучи вже за ласунчиків – дітлахів, що завжди із неодмінним задоволенням бавлять себе смачними солодощами, зібраними дбайливими руками спеціалістів своєї «медоносної справи».

Бажаємо всім пасічникам таких же солодких днів у житті, побільше «слухняних» бджіл та повних вуликів меду!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                                                       Анатолій СТРАХОВ