Виїзний прийом громадян заступником сільського голови

Дата: 19.08.2021 08:59

18 серпня 2021 року, відповідно до запланованого графіка, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Руденко здійснила виїзний прийом громадян Слобідського, Михайлівського, Киселівського, Верхньобишкинського старостинських округів.

Мешканці цих старостинських округів звернулися до заступника з питаннями щодо:

• пасажирських перевезень по маршруту «Первомайський – Слобідське – Михайлівка»;
  • обліку використання природного газу в с-щі Слобідське;
  • земельних питань;
  • ремонту доріг;
  • централізованого вивозу сміття;
  • налагодження водопостачання;
  • надання медичних послуг в с. Верхній Бишкин;
  • організація роботи Верхньобишкинського сільського Будинку культури.

Під час виїзного прийому заступником сільського голови мешканцям були надані роз’яснення щодо вирішення порушених питань, доручення не надавались.