ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Дата: 11.08.2021 09:32

У відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (із змінами), Харківське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств у 2021 році буде надавати фінансову підтримку (бюджетна субсидія) Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) одноразово на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень на 1 гектар, але не більше 100000 гривень на одне фермерське господарство.

Фінансова підтримка надається:

- фермерському господарству, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20000000 гривень, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення;

- зареєстрованому в поточному році фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення, незалежно від обсягу чистого доходу(виручки).

Фінансова підтримка не надається одержувачам:

- стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- яких в установленому порядку визнано банкрутами;

- які перебувають на стадії ліквідації;

- які мають на 1 число місяця, в якому буде прийматися рішення щодо здійснення виплат, прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС, а також перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями за бюджетною програмою Надання кредитів фермерським господарствам;

- щодо яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Для отримання фінансової підтримки, до Харківського відділення Укрдержфонду керівником фермерського господарства (уповноваженою особою) подається заявка встановленого зразка та пакет документів у відповідності до вказаної Постанови. Граничний строк подання документів для отримання бюджетної субсидії - 30 жовтня поточного року.