Виїзний прийом громадян Олексіївським сільським головою

Дата: 23.07.2021 09:31

22 липня 2021 року, відповідно до запланованого графіку, Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов здійснив виїзний прийом громадян Єфремівського та Троїцького старостинських округів.

Мешканці цих старостинських округів звернулися до сільського голови з питаннями щодо:

• генерального плану с.Семенівка;

• благоустрою с.Єфремівка та с.Семенівка;

• приведення до належного санітарного стану занедбаних могил с.Семенівка;

• вуличного освітлення;

• централізованого вивозу сміття;

• налагодження водопостачання в с-щі Троїцьке;

• земельних питань;

• медичної реформи та її наслідків.

Також було прийнято заяву від працівника КНП «Первомайський  центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо невиплати матеріальної допомоги до відпустки.

Під час виїзного прийому сільським головою Анатолієм Страховим мешканцям були надані роз’яснення щодо вирішення порушених питань та надано відповідні доручення за підсумками проведеного виїзного прийому.