Зустріч олексіївського сільського голови з колишнім колегою

Дата: 21.07.2021 10:54

20 липня 2021 року Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов зустрівся зі своїм колишнім колегою завідувачем науково-дослідної археологічної лабораторії доцентом кафедри історії України Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Володимиром Колодою.

Під час зустрічі було обговорено можливість утворення туристичних маршрутів по археологічним місцям Олексіївської сільської територіальної громади та питання публікації брошури про археологічні пам`ятки, які розташовані на території нашої громади.