Олексіївський сільський голова взяв участь у засіданні обласного штабу

Дата: 13.07.2021 17:25

Сьогодні, 13 липня, Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов взяв участь у засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.
Під час засідання Анатолій Страхов доповів, що на сьогодні рівень підготовки соціальної сфери Олексіївської громади становить 62% і роботи продовжуються.
“Проблемні питання, які виникають під час підготовки вирішуються в робочому порядку, зазначив Олексіївський сільський голова, - у той же час існують питання, які потребують вирішення на обласному рівні, а саме: ремонт доріг загального користування місцевого значення Олексіївка-Киселі та Олексіївка-Слобідське-Михайлівка, по яким проходять маршрути “Шкільного автобусу”, та вирішення питання введення в експлуатацію та передачу на баланс сільської ради зовнішнього вуличного освітлення в с.Олексіївка по вул. Хлопівська (ремонт проведено у 2020 році Департаментом ЖКГ ОДА).”
Обласний штаб відмітив високий рівень підготовки до осінньо-зимового періоду 2021/2022 років.