Робоча нарада під головуванням Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова з керівництвом КП «Олексіївський-Агрокомунгосп» та БСОК «Екофорт»

Дата: 12.07.2021 17:18

Сьогодні, 12 липня, відбулась робоча нарада під головуванням Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова з керівництвом комунального підприємства «Олексіївський-Агрокомунгосп» та Багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Екофорт».

На нараді обговорювались питання щодо спільної діяльності КП «Олексіївський-Агрокомунгосп» з БСОК «Екофорт» в частині розвитку зон зеленого туризму, використання водойм, благоустрою центральної частини с.Верхній Бишкин та створення майданчиків з реалізації сільськогосподарської продукції мешканцями старостинських округів.