відео-конференція Служби у справах дітей

Дата: 02.07.2021 15:37

Служба у справах дітей Олексіївської сільської ради взяла участь у відео-конференції
Сьогодні, 2 липня, начальник Служби у справах дітей Олексіївської сільської ради Юлія Єршова взяла участь у відео-конференції, яка була організована Службою у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.
Під час відео-конференції розглядалось питання щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків».
Також обговорювалося створення Положення про комісію з питань формування пропозиції щодо потреб в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельні-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.