Відеоконференція
Дата: 25.06.2021 15:00
Кількість переглядів: 303
Відеоконференція
25 червня 2021 року начальник служби у справах дітей Олексіївської сільської ради взяла участь у відеоконференції, яка була організована Службою у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.
Під час відеоконференції розглядалось питання щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків».
Постанова набрала чинності з дня її опублікування, крім пунктів 7 і 8 переліку постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність, затвердженого цією постановою, які набирають чинності з 31 грудня 2021 року.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04398519/62fc01a3d26e9e44f95a2edd8d6b06c2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04398519/62fc01a3d26e9e44f95a2edd8d6b06c2.jpg)