Шановні випускники!

Дата: 25.06.2021 15:45

Шановні випускники!

Олексіївська сільська рада вітає вас із закінчення важливого етапу у вашому житті – шкільної пори.

Нехай свято випускного назавжди залишиться в серці та пам’яті радісним промінчиком, що осяє шлях самостійного життя з його випробуваннями, досягненнями та успіхами.

Від усього серця бажаємо вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Саме від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашої громади та всієї України. Зичимо міцного здоров’я, любові, нових відкриттів і гарного настрою!

В добру путь, дорогі наші випускники!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ