Виїзна робоча зустріч Олексіївського сільського голови

Дата: 24.06.2021 15:06

23 червня 2021 року відбулась виїзна робоча зустріч Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова з мешканцями с.Лозівське за участю начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олексіївської сільської ради Тетяни Кєбєдової, старости Картамиського старостинського округу Раїси Хлистун, старости Одрадівського старостинського округу Володимира Тарасенка та директора КЗО «Одрадівський ліцей Олексіївської сільської ради» Людмили Боровик.

Під час зустрічі сільський голова Анатолій Страхов відповів на запитання стосовно:

• виділення земель;
  • інвентаризації земель;
  • централізованого вивозу сміття;
  • та інших порушених питань.

Також на зустрічі начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олексіївської сільської ради Тетяна Кєбєдова ознайомила присутніх зі структурою закладів освіти Олексіївської сільської територіальної громади та  охопленням дітей позашкільною освітою.

З метою залучення дітей до навчання в Одрадівському ліцеї, директор КЗО «Одрадівський ліцей Олексіївської сільської ради» Людмила Боровик для присутніх провела презентацію цього закладу освіти.

Після презентації Тетяна Кєбєдова та Людмила Боровик відповіли на питання щодо навчального процесу, організації підвозу учнів та вихованців до закладів освіти та інші питання, які виникли стосовно освітнього процесу. Фото без описуФото без описуФото без опису