Виїзний прийом заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості

Дата: 23.06.2021 13:18

23 червня 2021 року в будівлі Олексіївської сільської ради відбувся виїзний прийом заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості Мариною Сокол, на якому була проведена бесіда зі спеціалістами відділу соціального захисту населення щодо можливості працевлаштування вразливих верст населення. Також буди надані відповіді на питання мешканців громади, які звернулися до спеціаліста.

О наступному  виїзному прийомі спеціалістами Центру зайнятості буде оголошено додатково.