20 червня - День медичного працівника

Дата: 18.06.2021 15:05

Шановні працівники медицини!

Олексіївська сільська рада вітає медичних працівників з нагоди професійного свята.

Всім відомо, що мета вашої благородної справи – це постійна готовність прийти на допомогу.

В нашому районі багато гарних спеціалістів своєї справи, гідних поваги та високої подяки. Низький уклін вам, велике спасибі всім, хто присвятив себе справі служінню людям, зміцненню їх здоров'я.

Висловлюючи вам глибоку вдячність, бажаємо міцного здоров'я, добра, благополуччя, злагоди та любові на довгі роки.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ