футбольний клуб «Колос» с.Троїцьке провів свою другу гру в чемпіонаті

Дата: 15.06.2021 11:07

13 червня 2021 року футбольний клуб «Колос» с.Троїцьке, який представляє нашу громаду в першості Лозівського району з футболу, провів свою другу гру в чемпіонаті. Нашими суперниками була команда «Родіна» с.Єлизаветівка. Гра видалася вкрай важкою, емоційною та тримала численних вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Господарі виявилися гарною, підготовленою та непоступливою командою, але не такою майстерною, як наша. Підсумковий рахунок 4-3 на користь «Колоса». За нашу команду голи забивали Андрій Теряєв (тричі) та Роман Котляренко. Вітаємо нашу команду з перемогою!

Футбольний клуб «Колос» дякує за підтримку Олексіївському сільському голові Анатолію Страхову, директору ТОВ «АГРО-ЮА» Андрію Овчаренку, приватному підприємцю Валерію Митрохіну.

Наступний матч наша команда проведе на виїзді, 20 червня з лідером чемпіоната «Жовтневими зорями» з с.Роздолля.

Запрошуємо всіх шанувальників футболу підтримати нашу команду!