6 червня - День працівників місцевої промисловості

Дата: 06.06.2021 11:50

Шановні працівники місцевої промисловості!

Олексіївська сільська рада вітає з Днем працівників місцевої промисловості.

Своєю невтомною працею ви не лише розвиваєте сферу виробництва товарів народного споживання, а й даєте людям можливість купувати недорогу та якісну продукцію. Ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку нашої економіки — це необхідні елементи у справі відновлення вітчизняної промисловості

Бажаємо вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і життєвих гараздів, нових трудових перемог та високих звершень!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ