В Комунальному закладі освіти «Олесіївський ліцей Олексіївської сільської ради» відбулось зворушливе та незабутнє свято «Останнього дзвоника»

Дата: 03.06.2021 15:29

03  червня в Комунальному закладі освіти «Олесіївський ліцей Олексіївської сільської ради» відбулось зворушливе та незабутнє свято «Останнього дзвоника».

Для 14 випускників  продзвенів останній шкільний дзвоник у рідній школі. Зазначимо, що це перші випускники саме Олексіївської сільської територіальної громади і в 2021 році – єдині в громаді.

Захід відвідали Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тетяна Кєбєдова, які побажали випускникам натхнення, бадьорості та нових досягнень у наступному етапі їх життя.

З нагоди свята «Останнього дзвоника» сільський голова Анатолій Страхов  від себе особисто вручив цінний подарунок для закладу освіти.