Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов здійснив інспектування

Дата: 02.06.2021 13:11

02 червня 2021 року Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов здійснив інспектування проведення робіт з капітального ремонту фасаду адміністративної будівлі у с. Єфремівка. Під час проведення інспектування з керівником підрядної організації були обговорені питання строків виконання робіт та якості проведення робіт. За сприятливими погодними умовами роботи  з утеплення зазначеної будівлі планується завершити до кінця поточного місяця.

= Будуємо майбутнє разом =