1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 10:22

Шановні жителі громади!

Олексіївська сільська рада вітає з Міжнародним Днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Бажаємо батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку, а нашим маленьким громадянам – змістовного відпочинку під час літніх канікул. Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ