18 травня - Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2021 11:08

Шановні працівники музеїв!

Олексіївська сільська рада щиро вітає вас з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.

Завдяки вашій кропіткій праці ми дістаємо можливість простежити величний поступ історичних епох, усвідомити, з якого коріння виростають і чим живляться українська нація та українська державність.

Висловлюємо вам, шановні працівники музеїв, сердечну вдячність за натхненну працю й вірність професії, за те, що поєднуєте минуле, сьогодення й майбутнє, виховуєте почуття прекрасного, повагу до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Щиро бажаємо вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, вдалих пошуків, цікавих знахідок та непохитної віри в завтрашній день.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ