8 травня - день пам`яті та примирення, 9 травня - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 19:54

Шановні ветерани! Дорогі мешканці громади!

Олексіївська сільська рада вітає вас із Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.
Бажаємо вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України!
Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Зі святом, дорогі земляки!

З повагою,
Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ