Участь у засіданні постійних комісій та пленарному засіданні VII сесії Лозівської районної ради VIII скликання

Дата: 29.04.2021 16:19

29 квітня 2021 року Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов та перший заступник сільського голови, депутат Лозівської районної ради Тетяна Руденко взяли участь у засіданні постійних комісій та пленарному засіданні VII сесії Лозівської районної ради VIII скликання.

Основним питанням, яке розглядалось на пленарному засіданні сесії було питання про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2020 року «Про районний бюджет Лозівського району на 2021 рік» (зі змінами), згідно якого було виділено міжбюджетний трансферт Олексіївській сільській раді на виконання Програми соціально-економічного розвитку Олексіївської сільської територіальної громади на 2021 рік в розмірі 1 млн. 69 тис. грн..