Робоча зустріч Олексіївського сільського голови

Дата: 27.04.2021 16:44

27 квітня 2021 року відбулась робоча зустріч Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова та першого заступника сільського голови Тетяни Руденко з головою Лозівської районної ради Вадимом Гочем та його заступником Валерієм Крикуном.

На зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці Олексіївської сільської ради та Лозівської районної ради, соціально-економічного розвитку Олексіївської сільської територіальної громади та забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню громади.