Спільний профілактичний рейд

Дата: 26.04.2021 15:28

Спільний профілактичний рейд

26 квітня 2021 року спеціалістами Служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг Олексіївської сільської ради спільно з медичною сестрою Олексіївського ФАПу здійснено профілактичний рейд до родин, які потребують додаткової уваги.

Метою профілактичного рейду було усунення причин і умов, внаслідок яких діти не мають належних умов для навчання вдома.

Спеціалістами було проведено детальний аналіз причин чому це сталося з родиною, пошук шляхів покращення житлово-побутових умов проживання сім’ї. На час проведення рейду відмічено позитивні зміни у побуті родини.