22 квітня – День працівників державної пенітенціарної служби України

Дата: 22.04.2021 08:53

Шановні працівники Державної пенітенціарної служби!

Олексіївська сільська рада вітає вас з нагоди професійного свята!

Ваша праця є необхідною, оскільки забезпечує безпеку суспільства, життя та спокій громадян, яка пов’язана з постійним ризиком та психологічним навантаженням, вимагає від вас не тільки мужності та витримки, а й гуманності, співчуття та милосердя.

Тож бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, незламної витримки та невичерпної енергії.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВФото без опису