Виїзний прийом громадян

Дата: 20.04.2021 10:05

19 квітня 2021 року, відповідно до запланованого графіку, Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов здійснив виїзний прийом громадян Слобідського, Михайлівського та Киселівського старостинських округів.

Мешканці цих старостинських округів звернулися до сільського голови із земельних питань, з питань благоустрою населених пунктів, питань соціального характеру, медичної реформи, щодо централізованого вивозу сміття, питання покрівлі багатоквартирного будинку комунальної власності в с-щі Слобідське. Також було прийнято колективне звернення щодо ремонту водокачки в с. Киселі.

Під час виїзного прийому сільським головою Анатолієм Страховим мешканцям були надані роз’яснення щодо вирішення порушених питань, прийняті заяви на розгляд та надано доручення за підсумками проведеного виїзного прийому.