Вітання з нагоди народження першої дівчинки у 2021 році в Картамиському старостинському окрузі

Дата: 13.04.2021 13:53

Вітання з нагоди народження першої дівчинки у 2021 році

в Картамиському старостинському окрузі

Вітаємо Олександру та Миколу Щетініних з народженням доньки Варвари -  першої дівчинки, народженої у 2021 році в Картамиському старостинському окрузі.

Бажаємо породіллям та новонародженій здоров’я, родинного затишку і добра, миру і щастя в сім'ї.

З щасливим днем в житті вітаємо,
 А вашим діточкам бажаємо
 Рости здоровими, красивими,
 А головне — щасливими!

Хай крихітки тривог не знають,
 Підтримку вашу відчувають,
 Хай перешкод в житті не буде
 І завжди поруч будуть рідні люди!

З дотриманням усіх карантинних заходів родину Щетініних вітали Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова.

Відповідно до програми соціального захисту населення Олексіївської сільської ради на 2020-2023 роки, яка була затверджена депутатським корпусом, родині Щетініних надається одноразова адресна матеріальна допомога у розмірі 3000 грн.

З повагою, Олексіївський сільський голова                       Анатолій Страхов