Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Олексіївської сільської ради отримали демисезонні куртки та взуття

Дата: 13.04.2021 11:09

13 квітня 2021 року соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Олексіївської сільської  ради отримали демісезонні куртки та взуття . Видача спец.одягу проводилась почергово, з дотриманням вимог, які встановлені  на  період карантину.

Також були видані десять велосипедів соціальним робітникам , які обслуговують осіб похилого віку на територіях старостинських округів з найбільш великим розташуванням.

На цьому заході був присутній Олексіївський сільський голова Анатолій  Страхов, який звернувся  до соціальних робітників зі словами подяки за їх нелегку працю. Він запевнив присутніх, що для підвищення якості надання соціальних послуг допомоги вдома, сільська рада й надалі докладатиме зусилля щодо забезпечення їх всім необхідним для подальшої роботи.