12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики

Дата: 12.04.2021 13:19

Шановні мешканці громади !

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з’явилося на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. У цей знаменний день варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.

Олексіївська сільська рада, вітаючи вас зі святом, бажає ніколи не спинятися на досягнутому і завжди прагнути більшого! Нехай ваші помисли будуть такими чистими, як небо, вчинки такими ж яскравими, як далекі космічні зірки, а життя щасливим та довгим, як сам Всесвіт!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ