Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

Дата: 08.04.2021 13:00

17 квітня 2021 року

Український День навколишнього середовища (День довкілля)

Чисте довкіллязапорука нашого здоров’я!

Весна повноцінно вступила у свої права.

Первомайське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області  звертається до всіх мешканців населених пунктів Олексіївської сільської ради (ОТГ) прийняти участь у проведенні заходів щодо очищення  населених пунктів, зробити їх ще кращими та привабливішими.

Накопичення побутових відходів не лише псує зовнішній вигляд навколишнього природного середовища,  але й негативно впливає на довкілля та  середовище життєдіяльності людини:  приводить до забруднення ґрунту, водойм, прибережних смугджерел централізованого  та децентралізованого водопостачання  (криниць), відповідно,  якості води в них, виплоду  мух, гризунів та появи нестерпного запаху в спекотну погоду.

Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.

З метою очищення  населених пунктів Олексіївської територіальної громади від бруду та накопиченого сміття, щорічно на протязі квітня - травня проводяться заходи з благоустрою територіїорганізовуються та виконуються роботи по прибиранню вулиць, парків, скверів, прибудинкових  земельних ділянок, прилеглих територій до дитячих  навчальних установ, лікарень, закладів торгівлі, виробничих підприємств, різних організацій. Зазвичай мешканці приватних житлових будинків наводять лад не лише у себе на подвір’ї, але  й  на  вуличних ділянках.

Під час проведення акції «За чисте довкілля» передбачається комплекс заходів із озеленення, благоустрою,  забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій,  дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх  свят та літнього оздоровчого періоду.