Засідання житлової комісії

Дата: 02.04.2021 15:41

02 квітня 2021 року в приміщенні адмінбудівлі Олексіївської сільської ради відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті сільської ради під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани РОГАТНЬОВОЇ.

У звязку з тим, що у 2020р. приєдналися дві сільські ради, Картамиська та Одрадівська, постало питання щодо зведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов на території громади в єдиний квартирний облік та внесення осіб, які перебували на квартирному обліку при виконкомах, зазначених сільських рад, до квартирного обліку при виконкомі Олексіївської сільської ради.

Так, була поставлена на квартирний облік багатодітна родина, яка потребує поліпшення житлових умов з Киселівського старостинського округу та проведена перереєстрація облікових даних у списку осіб, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради, однієї особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з Картамиського старостинського округу та однієї особи, з числа дітей-сиріт з Михайлівського старостинського округу. Фото без описуФото без описуФото без опису