Робоча зустріч Олексіївського сільського голови

Дата: 25.03.2021 15:11

25 березня 2021 року відбулась робоча зустріч Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова з координатором проєкту "КРИЛА" в Харківській області Наталею Мацак та місцевим координатором проєкту Ольгою Горбенко.

На зустрічі було заплановано провести презентацію проєкту "КРИЛА" для Олексіївської сільської територіальної громади, активна фаза якого розпочинається вже з 1 квітня 2021 року. Цей проєкт направлений на посилення економічного благополуччя сільських жінок (в тому числі жінок найбільш уразливих груп) і реалізується в Україні міжнародною організацією Pact за підтримки уряду Канади та впроваджується в Харківській області Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна».