21 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 21.03.2021 10:44

Шановні працівники житлово-комунального господарства

і побутового обслуговування населення!

Олексіївська  сільська територіальна громада щиро вітає працівників відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, відділу благоустрою Олексіївської сільської ради та КП «Олексіївський-Агрокомунгосп» з професійним святом.

Завдяки вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою працею ви забезпечуєте соціальну стабільність та спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку всієї нашої громади.

У День професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків!