Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів

Дата: 19.03.2021 13:20

Станом на 19 березня 2021 року епідемічна ситуація щодо розповсюдження респіраторного захворювання COVID-19 залишається надзвичайно напруженою.

Первомайське районне управління Держпродспоживслужби в Харківській  області разом з органами Національної поліції працюють в посиленому режимі. Щоденно забезпечується контроль за виконанням обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Моніторинг за дотриманням суб’єктами господарювання карантинних обмежень та інформаційно-роз’яснювальна робота триватимуть щоденно до закінчення карантину.

За поточний період 2021 року було проведено 235 заходів нагляду (контролю), порушення виявлено на 70 об’єктах, за результатами яких надано  70 приписів керівникам для усунення недоліків та  складано 7 протоколів про порушення карантинних заходів.

Зокрема, були перевірені:

•  об'єктів торгівлі продовольчими товарами;

•  об'єктів торгівлі непродовольчими товарами;

•  заклади громадського харчування;

•  перукарні і салони краси;

•  дошкільні навчальні заклади;

• заклади загальної середньої освіти( щодо створення безпечних умов  перебування учнів та працівників);

•  інші об’єкти нагляду.

У зв’язку із швидким ростом захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 серед населення, закликаємо громадян та суб’єктів господарювання до суворого дотримання встановлених протиепідемічних правил та норм:

- носіть маски у громадських місцях,

- мийте з милом та дезінфікуйте руки,

-дотримуйтесь соціальної дистанції не менш ніж 1,5м,

-уникайте масових скупчень,

- самоізолюйтесь у разі появи респіраторних симптомів (ізолюйтеся від тих з ким проживаєте, наскільки це можливо,а особливо якщо серед них є люди похилого віку).

Не ризикуйте своїм здоров’ям, чи здоров’ям Ваших близьких

З повагою,Первомайське районне  управління Головного управління Держпродспоживслужбив Харківській області.