Масляну гуляймо - весну зустрічаймо!

Дата: 15.03.2021 08:55

13 березня 2021 року в с.Олексіївка весело, душевно та смачно відзначили свято Масляної «Масляну гуляємо – весну зустрічаємо».

Масляна вже стала одним з найулюбленіших свят наших мешканців, саме тому гуляння завжди збирають велику кількість гостей. Цьогорічне свято не стало винятком – цілий день в центрі села співали, танцювали та пригощали різними смаколиками всіх, хто завітав на свято.

Артисти художньої самодіяльності старостинських округів підготували дивовижну концертну програму в народному стилі, номери якої органічно поєдналися з конкурсами. Також проходив конкурс на кращу презентацію старостинського округу, за що переможці отримали цінний приз.

Під час свята були представлені феєричні яскраві виступи:

- фланкіровка етно-гурту Кондратенко (Богодухівський козацький курінь Івана Богуна);

- заслуженої артистки естрадного мистецтва України, зірки шоу "Х-фактор" Альбіни Коваль та Циганського театру "Джитаденс";

-  файєр-шоу.

Завершилося народне гуляння обрядовим спаленням опудала Масляної, яке символізує зиму та всі проблеми і негаразди, а фінальним завершенням народного гуляння Масляної став яскравий феєрверк.