13 березня - День землевпорядника

Дата: 13.03.2021 09:16

Шановні землевпорядники!

Олексіївська сільська рада вітає Вас з професійним святом – Днем землевпорядника.

Розвиток суспільства у всі часи був пов'язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів. Переконані, що ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню землевпорядної служби та буде запорукою її успішного розвитку.

Тож бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, наснаги та нових здобутків.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ