Робоча зустріч сільського голови з лікарями

Дата: 10.03.2021 17:05

Робоча зустріч сільського голови з лікарями

У рамках впровадження медичної реформи на території Олексіївської територіальної громади планується забезпечення надання первинної медичної допомоги сімейними лікарями – ФОП. Сільський голова проводить співбесіди з лікарями які ваказали бажання працювати сімейними лікарями – ФОП на території громади.

Сільський голова Анатолій Страхов вважає таку форму надання медичної допомоги найбільш результативною тому що лікар, фельдшер та інщі медичні працівники зможуть отримати максимальні виплати за свою роботу від НСЗУ та ці грощі не будуть витрачатись на утримання «зайвого управлінського апарату». Медичні працівники зможуть самі розподіляти кошти для організації надання первинної медичної допомоги.

Анатолій Страхов пропонує всебічну підтримку з боку громади для лікарів – ФОП в тому числі придбання житла, автотранспорту та інше.Фото без опису