Чергове засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради

Дата: 10.03.2021 16:50

Чергове засідання житлової комісії

10 березня 2021 року відбулося чергове засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради.

На засіданні були розглянуті питання щодо постановки на квартирний облік у виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради таких осіб:

• дитини позбавленої батьківського піклування;
  • учасника бойових дій АТО (ООС);
  • особи, яка потребує поліпшення житлових умов з числа осіб позбавлених батьківського піклування.

Також було розглянуто питання про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку Олексіївської сільської ради.