Підписання Меморандуму

Дата: 01.03.2021 15:51

01 березня 2021 року був підписаний Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Харківській області та Олексіївською сільською радою.

Метою цього Меморандуму є співпраця Головного управління Національної поліції в Харківській області з Олексіївською сільською радою, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території сільської територіальної громади.

В рамках реалізації Меморандуму Головне Управління Національної поліції України в Харківській області зобов’язується:

- забезпечувати ефективне надання поліцейських послуг, передбачених Законом України «Про Національну поліцію»;

- сприяти реалізації проєктів, що впроваджуються сільською радою, спрямовані на впровадження комплексного підходу щодо взаємодії та співпраці, ефективного та сталого комплексу превентивних заходів із забезпечення публічної безпеки на території сільської ради;

- виявляти та усувати причини (умови), що сприяють вчиненню правопорушень, здійснюють планування службової діяльності з урахуванням специфіки регіону та проблем територіальної громади;

- реалізувати заходи, згідно з чинним законодавством, що спрямовані на протидію злочинності та охорону прав і свобод людей, які проживають на території сільської громади;

- забезпечувати відокремлений підрозділ ГУ НП України в Харківський області, що виконує свої повноваження на території сільської громади, кваліфікованими кадрами (поліцейськими), які пройшли конкурсний відбір та відповідне навчання.

Сільська територіальна громада в рамках Меморандуму забезпечує:

- виділення коштів на придбання службового автомобіля для забезпечення ефективної службової діяльності поліцейських;

- створення належних умови для здійснення поліцейськими службових обов`язків, відповідно до чинного законодавства, які будуть виконувати свої функції цілодобово безпосередньо на території сільської громади.

Також відповідний Меморандум був підписаний і нашими сусідами: Первомайською міською радою.

=Будуємо майбутнє разом=Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису